Пиккардийская терция

pikkardiyskaya terciya

3 ноября в концертном зале «Украина» состоится концерт группы «Пиккардийская терция». Начало в 19.00. Билеты можно приобрести в кассе ККЗ «Украина», по адресу ул.Сумская, 35. Стоимость билетов от 100 до 600 грн. Телефон для справок (057) 705-08-21.

У 2017-му «Терція» святкує своє 25-річчя – концертами, гастролями і виходом нового альбому «Лети…». Ювілейна концертна програма «Піккардійської Терції» побудована на своєрідній історії української музики.

З цією програмою вокальна формація гастролюватиме восени та взимку як Україною, так і світом, зокрема у США, Канаді, Польщі… «Ми вирішили, що зі сцени звучатиме музика, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів, — каже художній керівник колективу Володимир Якимець. — Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Терції», а вечори, присвячені нашій улюбленій музиці». «Піккардійська Терція» багато гастролює – як Україною, так і світом. Тільки у 2014-2016-их роках львівський акапельний чоловічий гурт встиг чотири рази побувати із концертними турами у містах сходу та півдня України, а також багато концертував Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у ці роки і за кордоном, зокрема в Канаді, Великій Британії, у Польщі, Німеччині, Чехії…

 


Згенеровано WordPress | Розробка та підтримка Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді